| Pinguuuin01 a întrebat:

Heei! nu ştiţi ceva site-uri gen ebay doar ca româneşti? şi cu haine, şi cu telefoane, şi accesorii de toate la preţuri mici. FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Okazii.ro

6 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Daca doresti produse noi cu garantie gasesti pe shopmania.ro
daca vrei produse folosite gasesti pe site-urile okazii.ro, mercador.ro, tocmai.ro happy

| FirstplaceXXX a răspuns (pentru M1hai):

Sunt si produse noi pe aceste site-uri. Sunt site-uri de comercializare nu de SH.

| HaKa93 a răspuns:

E clar ca Okazii.ro
e varianta romaneasca de la ebay

| mobile a răspuns:

Hei,
Accesorii telefoane gasesti la magazingsm.ro http://www. magazingsm.ro/accesorii-telefoane-284
restul pe site-urile scrise mai devreme.
Spor.

| Alexandra6 a răspuns:

EMAG.ro

| Nokturne a răspuns:

Produse second-hand: mercador.ro; okazii.ro; tocmai.ro; aaz.ro.
Produse noi (garanţie): emag.ro