| continutfragil a întrebat:

Hei. A dat cineva comanda pe internet la altex? Vreau sa dau o comanda si acolo scrie ca transportul este gratuit prin curier... Chiar nu te pune sa platesti nimic pentru transport si comanda vine la timp (in 48 de ore)? Voi ati fost multumiti de acest site?

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

De obicei transport gratuit primesti daca cumperi produse de mai mult de
Dar poate au o oferta sau ceva de genul... oricum firma de curierat n-au nici o legatura cu Altex, ei doar merg prin tara si curiereaza produsele happy