| Estera21 a întrebat:

Hei! Aș dori să primesc câteva sfaturi, idei legate de cadouri. Ziua prietenului meu este acum în 14 februarie și nu am nici o idee legată de vreun cadou anume. Căni, ceasuri, băuturi alcoolice și tot felul nu prea merg. Mi se par dezgustătoare și cel puțin lui nu i se potrivesc deoarece este o persoană foarte activă, face bodybuilding si e destul de pretentios.

Răspuns Câştigător
| BreeTPU a răspuns:

Sunt multe idei si reduceri de 50% aici http://www.bree.ro/blog/bree/9534-ponturi-pentru-valentines-day.php

3 răspunsuri:
| BeautyOfWeb a răspuns:

O bluza si o rama foto in care sa pui o poza cu voi doi

| NorishorPhufos a răspuns:

Aceeasi problema... straight face gandeste-te si tu la ceva sa-i placa si sa-i ramana ca amintire