| no name_5407 a întrebat:

Ce as putea sa ii fac cadou prietenului meu? implineste 18 ani, iar de ziua lui facem si 3 ani impreuna? fara cadouri de ex: bratari, parfumuri, ceasuri ca i-am mai facuthappy...pls help!
pentru cea mai buna idee

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O noapte nebună de sex! Cel mai bun cadou pentru majorat!

| Puf a răspuns:

Fa`i un album cu pozele lui preferate, printre care si cu tine, personalizeaza`i o pernuta sau un tricou cu ceva texte gen"Am doar 18 ani, sunt nebun, iubesc si nu am bani", o cana personalizata, in mare ceva personalizat ce stii u sa ii va place. Tu il cunosti cel mai bine. ii stii gusturile. Gandeste`te ce si-ar dorii cu adevarat si vei vedea ca va adora cadoul tau din simplul motiv ca e daruit din iubire si e daruit de tine.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Si ma rog daca esti iubitu ei cum o cheama?/:-)

| MsETouch a răspuns:

Multi inaintebig grin
fii originala o excursie la mare sa vedeti rasaritul in 2.
cred ca este cel mai romantic cadou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ce cadou, asculta :cumpara-ti o rochie mini, decupeaz-o rau de tot, macheaza- te ca miley la ultimul sau concert, suna la el la poarta si ii spui ca faci striptis.Glumeam!, iubi cred ca mai recunoscut sunt iubitul tau si asta vreau de la tine si prin iulie sex on the beach.