| Bibii11 a întrebat:

Heii`batting eyelashes.
Dau funda`happy. Vreau si eu niste pareri; d
Peste 3 zile am un majorat.
Si ma gandeam sa ma imbrac intr-o fusta neagra si un maieu` alb.bagat in fusta`happy.
Exact` ca in poza dl profil.
Iar peste un sacou` negru:-d, in picioare.`sandale. Iar la gat un colier`:-x. Ce ziceti?
Si vreau ` niste sfaturi pentru machiaj si coafura` in functie d imbracaminte`happy.
tHx:*

Răspuns Câştigător
| sophieee a răspuns:

Daaa :o foartee frumos :X:X Sii parul ti-l poti face intr-un updo http://www.youtube.com/watch?v=Wvw6zsdjjeM si pentru machiaj http://www.youtube.com/watch?v=ij49ugSbl10 :P sper sa-ti placa :X Fundaa? :o3

2 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

Mi se pare dragut.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Machiaj:ceva simplu si natural, fard de culoarea tenului si poate putin sclipici +rimel!
Coafura:eu zic sa il prinzi intr-un coc intr-o parte
Am avut si eu la nunta o tinuta ceva in genul si arata foarte bine zic eu.

P.S Du-te la coafor pentru par sa il prinda cum trebuie altfel va fi incomod si poate nu mai merge cu tinuta daca pare neingrijit