| anonim_4396 a întrebat:

Hei.as vrea sa-mi cumpar un telefon de pe siteu telefonultau.eu. stie cineva plata cum se face? si daca doar cati bani costa telefonul trebuie sa platesc sau mai e o taxa si trebuie dau bani in plus?

Răspuns Câştigător
| midiots a răspuns:

Am citit si eu pe site mai-nainte si scria asa

"Telefoanele se trimit la garantie prin FanCourier si in acest caz platim noi transportul." e clara treaba.transportu e gratis:p

2 răspunsuri:
| midiots a răspuns:

Telefonu + transportu (daca e prin posta 10 lei iar prin fan curier 15 lei)

| admin_8119 a răspuns:

Plata se face prin ramburs, adica in momentul in care iti ajunge telefonul, ii platesti curierului suma ceruta pentru telefon + taxa de transport ( 10-20 lei )