| christine044 a întrebat:

Hei, caut de ceva timp o gentuta tip sac, cum purta toata lumea asta-vara. Ideea este ca peste o saptamana trebuie sa plec intr-o excursie ceva mai lunga si chiar as vrea sa achizitionez una pana atunci. Magazinele din orasul meu, se pare, nu vor aduce pana la inceputul verii, iar pe ce spun vanzatorii nu prea as vrea sa ma bazez. Cunoasteti cumva site-uri unde as putea gasi? Exceptand blogurile cu accesorii handmade. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Secretttt a răspuns:

Daca te referi la gentile acelea din „ate„ nu stiu nici un site (si eu am cautat) Se gasesc la mallurile mari su la „fashion street„. De exempluin sibiu se gasesc la Dumbrava si se gaseau si la fashion.

| eLAdRiaNNN a răspuns:

Cauta pe Okazii