| ClaudiaStefana a întrebat:

Buna everyone! As vrea sa stiu cum e un examen de corigenta pentru clasa a 11a.Da, din nefericire nu ma pricep la matematica (de cand ma stiu) si am ramas corigenta.De la inceputul verii si pana acum am invatat am facut exercitii dar mi-e frica sa nu imi dea ceva foarte greu.As vrea sa stiu cam ce se da sa stiu ce sa mai invat.Va rog frumos, daca ati mai trecut prin asa ceva (mai ales la clasa a 11a...M2 by the way) sa imi spuntei cum e si cam ce se da.Nu ma bazez pe cadouri si bani ca poate o sa mi-i dea de cap si nici nu o sa ma treaca.
PS: Daca nu puteti spune ceva decent mai bine nu spuneti nimic.As aprecia daca nu as vedea comentarii jignitoare! Multumesc si scuze pentru lunga "intrebare".

1 răspuns:
| Nucreeed a răspuns:

Haha am crezut ca o sa raman si eu la mate dar am luat un 7.5 la ultimul test...tot nu imi iesea media dar a mai pus de la ea laughing:X tot a 11-a btw

eu zic sa ai incredere in tine si totul o sa mearga bine happy daca ti'ai invatat pana acum e foarte bine... poate o sa mai dea si profesoara de la ea..adica la corigente cam asa estestraight face