| Onat_Lore_1994 a întrebat:

Hei! Ce cadou credeti ca i-as putea face mamei mele de 8 Martie? Funda :* happy

Răspuns Câştigător
| MariMarik17 a răspuns:

Buna happy Sa stii ca depinde si de bugetul tau. Daca ai ceva mai putin i-ai putea lua un randafir si o cutie cu bomboane de ciocolata(in cazul in care ii place ciocolata), daca nu e bun si o cutie de Raffaello. Daca ai mai mult i-ai putea cumpara ceva cosmetic de exemplu un rimel si tot asa o floare. Daca ai mai mult i-ai un parfum sau un accesoriu.De exemplu o bratara sau un lantisor. Sper ca te-am ajutat. happy

3 răspunsuri:
| Mistiss a răspuns:

Pai, in primul rand este o felictiare. Orice mama isi doreste ceva de mana de la fiica/fiul sau. Dar, sa lucrezi la el. Sa-i multumesti in felictitare, sa denezi, poate si graffity. Daca ai voie sau poti sa iesi singura in oras CU bani, poti sa ii iei o perna in forma de inima, un lucru frumos dar simplu. Si, daca nu poti, ii iei o floare.

Sper ca te-am ajutat!

| Ruxandra100 a răspuns:

O floare la ghiveci, un bibelou, o crema sau un parfum. Le pui intr-o punguta de cadou si ai rezolvat.

| alice2001 a răspuns:

La fel cu a zis si MariMarik17 depinde si de bugetul tau, daca ai mai putini bani poti sa-i iei o cutie de ciocolata un buchet de ghiocei dar daca ai mai multi bani ii poti cumpara un lantisor, un pandantiv, o bratara sau niste cercei.

Sper ca te-am ajutat happyFunda?