| lila36 a întrebat:

Ce as putea sa ii dau cadou mamei mele de 8 martie cele mai bune idei primesc funda

Răspuns Câştigător
| LigiMe99 a răspuns:

Pai eu vroiam sa-i iau mamei mele seria de desene animate "Mihaela", la care se uita cand era mica. Sau sa-i fac un colaj cu mute poze din excursiile noastre. Sau sa-i cumpar un colier si niste cercei. big grin

| lila36 explică (pentru LigiMe99):

Imi place idea cu colajul dar din pacate nu prea am amintiri din vacante
imi place idea cu serialele la care se uita mama cand era mica o sa incercbig grin
si da o sa fac niste cercei

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti sa-i iei o bijuterie finuta http://www.crownfashion.ro/cumpara/set-colier-cu-medalion-si-cercei-2228426 sau un medalion care se deschide si poti pune o mica fotografie cu tine http://www.crownfashion.ro/......l-2572763. Oricum in final si o floare daca-i vei darui mamei ea iti va aprecia gestul si sentimentele tale fata de ea.

| miolina a răspuns:

Daca ai aparat foto fa 4 poze la membrii familiei tale, le maresti la aceeasi dimensiune sau dimensiuni diferite. De ex., poza tatalui sa aiba dimensiunea cea mare, apoi poza mamei sa aiba o dimensiune mai mica decat cea a sotului, etc., apoi sa le inramezi pe toate in aceeasi rama.

| Magnifico a răspuns:

Fai tu ceva ca va aprecia mai mult gen o scrisoare poate sau un obiect ceva daca te pricepi la sculptat ai putea face chiar si un bibelou ceva sau poti folosi hartia si cartonul,gasesti nenumarate tutoriale pe net de a creare a diverse obiecte din astfel de materiale. Daca vrei sa ii cumperi ceva poti da o comanda de un parfum, ii mai iei o cutie de bomboane, un buchet de flori (care nu trebuie sa lipseascabig grin) si poate ii cumpei o scrisoare din acelea pentru 8 martie.Baftawinking

| lila36 explică (pentru Magnifico):

Mersi de idee o sa ii spun iubitului meu sa faca u bibeloubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii spui ca o iubesti mult acesta este cel mai dorit big grin

| elyfel a răspuns:

O poza cu tine, un martisor si o imbratisare