| soffie a întrebat:

Ce cadou mai potrivit as putea sa. i iau mamei mele de 8 martie? asa ca de la fiica la mama

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

O carte. Cartea e cel mai bun prieten al omului. Este un cadou potrivit pentru orice ocazie. In plus, cum tu probabil nu iti poti permite sa cheltuiesti mult, ar fi si usor accesibil. Daca ii scrii si o dedicatie pe prima pagina, o va pastra cu drag pentru multi ani.

| costellupusor a răspuns:

Buna,pai cel mai potrivit cadou ar fi ceva prin care sa demonstrezi cat de mult o iubesti tu, nu e numaidacat ceva sofisticat si scump caci nu cred ca mama ta ar vrea sa cheltui bani pentru ea.E de ajuns ceva simplu si din toata inima.happy