| Bianca38 a întrebat:

Hei, cine a cumpărat de pe site-ul fashion nova,cum este cu transportul, taxele(având în vedere ca produsele vin din US) și cum este calitatea produselor, dacă ați avut probleme cu cumpărarea produselor etc

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ia-ti din alta paste. Vama e extrem de costisitoare si pentru ce? Pentru niste haine. Limiteaza-te macar la Europa. Pe asos sunt haine foarte faine la preturi destul de ok si o calitate super si ai si transport gratuit de la o suma decenta.