| micaelamimozaelamica a întrebat:

Hei! Daca dau o comanda pe nutramax.ro miercuri la ora 19 aproape 20 cand ar trebui sa vina? Sau orice comanda normala cand ar trebui sa vina, vineri? Sunt din Bucuresti sector 6

1 răspuns:
| giyongchyz a răspuns:

Depinde foarte mult când pun trimit comanda și cu ce firmă de curierat o trimit. Sau dacă nu au produsul în stoc magazin și trebuie să facă rost de el. Am primit colete în 1 zi, unele în 2-3 zile, altele în 1-2 săptămâni. Nu ai de unde să știi. Ei trebuie să te anunțe.