| elenacoolfashion a întrebat:

Hei! Maine am petrecere de Craciun cu clasa si facem o chestie numita,, Secret Friend" in care am tras bilete cu numele unui coleg si trebuie sa-i dam un cadou la petrecere. Mie mi-a picat o colega si i-am luat cartea,, Amurg", o cana cu niste reni si o zana pentru pomul de Craciun de la Accesorize.Credeti ca o sa-i placa?

Răspuns Câştigător
| AliceAll a răspuns:

Cu siguranta o sa-i placa :* stai linistita
mie una mi-ar placea :X
si adina are dreptate: intentia conteaza

1 răspuns:
| 000Diddy000 a răspuns:

Eu cred ca o sa-i placa... oricum depinde de fiecare pers in parte dar cred ca o sa se bucure. Orice cadou cat de mic oricum e tot cadou si conteaza intentia, nu cate i-ai luat sau ce i-ai luat.