| MucH a întrebat:

Pentru craciun am tras niste bilete in clasa si mie mi-a picat sa ii fac dirigintei deoarece avem numar impar, dar nu conteaza asta!
Deci chiar as vrea sa imi spuneti ce sa ii fac cadou deoarece vreau sa fie ceva special...
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Pai poti sa-i iei o pereche de cercei sau o fotografie personalizata intr-o rama sau sa-i iei un halat de baie(stiu ca pare stupid, insa dirigintei mele eu i-am luat asa ceva si i-a placut mult)

2 răspunsuri:
| Mariobmb a răspuns:

Un pix care scrie numai in 8 ca sa ai numai note bune

| LizardSwag1337 a răspuns:

O cana.