| MadalinaaIoana a întrebat:

Hei TPU, ce cadou as putea sa ii fac unui coleg de clasa de Craciun? (facem Secret Santa, dar nu avem voie sa dam mai mult de 25-30 lei )

6 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

O carte happy Sau ceva important pentru el. Un desen cu cartea/filmul/trupa lui preferata etc. Intelegi?

| Cloudless a răspuns:

Un ceas, gasesti in banii astia un ceas frumusel. Mergi si tu prin magazine si vezi ce gasesti. Nu stiu varsta, dar daca esti in generala un geas de tip sport cu bratara din cauciuc ar fi cel mai ok.

| MadalinaaIoana explică (pentru Cloudless):

Sunt la liceu si baiatul e mai...pretentios (face parte din categoria aia de fitosi, Vip-urile clasei, you know? )

| Cloudless a răspuns (pentru MadalinaaIoana):

Hmm, oleaca mai complicat deci. Ai ales unul cam complicat. Ceas, bratara metalica, cam greu de gasit, dar daca reusesti sa gasesti ceva frumos, va fi bine. Cadranul trebuie sa fie rotund, nu dreptunghiular. Daca nu, un parfum Denim, Adidas, ceva masculin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un puzzle 3D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie nimeni cat ai dat tu pe cadou, asa ca nu trebuie neaparat sa te incadrezi in buget, dar 30 de lei consider ca sunt suficienti. Ii poti lua un ceas/o carte/o esarfa/o rama foto, ceva simbolic, nu trebuie acum sa te dai peste cap sa ii iei nu stiu ce lucru princ are sa il impresionezi.
Multa bafta.