| andra4u a întrebat:

Hei merg peste 1 saptamana la o nunta si nu stiu cu ce sa combin fusta asta http://2.bp.blogspot.com/......C06521.JPG si am si un plic rosu de la mihai albu, cel de la revista story.multumesc

Răspuns Câştigător
| Andra_6228 a răspuns:

Buna. Daca vrei sa folosesti neaparat plicul rosu poti sa ti cumperi un corset tot negru si in picioare papuci rosii.

Sau fusta din imagine cu un corset albastru, papuci albastri si un plic negru.happy
Distractie placuta la nunta!big grin:*

8 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Buna. ma gandeam la un maieu alb strans, si putin decoltat.maieul fiind putin strans, ai putea sa. l combini cu o centura. adica peste fusta tragi un pic maieul si peste sold pui o centura sa se vada si mai frumos.la incaltaminte poti sa alegi niste pantofi cu toc ca sa iti lungeasca picioarele si sa ti le punA in evidenta.cat despre plic nu stiu ce sa zic.cred ca ar trebui o geanta de marime medie. sper ca te.am ajutat **pupici si distractie placuta la nunta**

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Ce zic fetele cu pilicul rosu si pantofi la fel, fara suparere, nu este corect din punct de vedere al specialistilor in moda, nu se poarta pantofi si geanta/plic de aceeasi culoare:). Eu la fust aasta mi-as lua: un maieu decoltat, strans pe corp alb sau rosu sau negru dar sa iti iei si pantofi negri + plicul rosu + pantofi cu toc http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 gen acestia

| Emmeii a răspuns:

Ar merge cu un top alb si pe deasupra un cardigan subtire.winking

| OanaG a răspuns:

Eu iti zic sa-ti iei un tricou mulat alb sau rosu cu o centura in talie sau pana unde vine fustita.

| jolie a răspuns:

Ai putea lua o bluzita neagra sau alba si daca zici ca ai plicul rosu ti-ai putea lua pantofi sau sandale rosii si accesoriile la fel rosii s-ar vede super succes

| inginer a răspuns:

Bluza rosie. Nu alba - ca arati a chlner. Nu neagra - ca nu esti in doliu. Sau o combimatie nebuna: verde- rosu, galben - rosu.

| MissHappiness a răspuns:

Deci poti sa iti iei un corset sau o bluza rosie! un colier mai mare cu niste pietricele negre o bratarica niste cercei asemanatori(depinde si ce ai) si cred ca ar veni frumos cu niste sandale negre (stii uh cu multe curele si cu toc f inalt ...de care se poarta acum)sau niste pantofi simpli tot negri!

| cryss_8467 a răspuns:

Poti sa iti iei un tricou ca acesta http://styleshopper.ro/blog/wp-content/uploads/2009/07/bluze-dama-2.jpg si pe rosu daca gasesti este bine si niste sanale ca aceste ar fi potrivite...
mult succes si sper sa iti gasesti ceva care sa iti place;-)