| BRoxana a întrebat:

Asa so.maine ma duc sa ma tund, stiu cum sa ma tund, vreau sa merg pe modelul ashlee simpson adica breton franjurat http://2.bp.blogspot.com/......-promo.jpg ideea care e, eu as vrea sa fie putin mai scurt adica sa nu imi ajunga chiar in ochi, credeti ca o sa arate la fel de ok?

4 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

Si eu am fost ultimadata tunsa tot ca si ea laughing dapai stii cum a fost ma gandeam ca daca ei ii sta asa de bine imi sa si mie la fel tongue dar ea are constrctia feteii frumoase culoare parul o avantajeaza multlaughing. Ma rog freza am avut fix la fel a fost ok mie mi-a placut dar acum ma gandesc sa incerc altceva.

| Noir a răspuns:

Eu zic sa incerci la fel ca-n poza daca nu mai bine cauta altceva pentru. tinewinkingwinkingwinking

| ◕matza◕ a răspuns:

Frumoasa ideea a fost si o prietena de-a mea tunsa asa numai ca era mai scurt tunsa si bretonu nu ii ajungea in ochi si ii statea binewinking acum depinde si cum o sa iti stea tie!

| Anna_3507 a răspuns:

Eu cred ca da