| anonim_4396 a întrebat:

Cand merg cam jumatate de km cu tocuri ma doare zona asta :
http://3.bp.blogspot.com/......617811.jpg

Ce pot folosi?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mergi la magazine de incaltamine( gen Deichmann) si au un fel de chestii de plastic moi care se lipesc in pantofi. Asa nu o sa te mai doara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai platfus, nimic nu te ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine ma durea la inceput dar dupa ani de umblat cu tocuri nu o sa te mai doara numai atunci cand vei inainta in varsta. Deci daca esti incepatoare, porti tocuri mai rar sau nu ai purtat de mult iar acum te-ai gandit sa porti tocuri din nou este ceva normal. Da-te cu crema si maseaza acel loc.

| naty696 a răspuns:

Probabil e din cauza ca fortezi foarte tare piciorul pe tocuri inalte si daca nici nu umblii de foarte mult timp pe tocuri e ceva normal. Te vei obisnuii

| mars7 a răspuns:

Poti incerca sa pui niste vata in pantofi