| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Nu stiti ce i-as putea cumpara tatalui meu de ziua lui? (Nu poarta ceas de mana,nu-i trebuie haine,cravata,camesi etc., nici parfumuri...) Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpaar-i o colectie de CD-uri cu muzica preferata, o iconita pictata manual sau imbracata in argint cu Maoca Domnului sau cu sfantul al carui nume il poarta daca e credincios, o carte din genul si domeniul lui preferat daca ii place sa citeasca sau, in fine, orice obiect care are legatura cu un hobby al lui, o poza cu voi doi sau de familie intr-o rama draguta sau si mai bine un album cu poze de familie, o felicitare facuta de tine manual in care sa-i urezi la multi ani si sa-i spui ca-l iubesti si ca e un tata foarte bun etc. Impreuna cu mama ta si cu fratii tai/surorile atle, organizati-i o petrcere -surpriza, faceti-i un tort delicios, cumparati-i o sampanie, pregatiti-i mancarea preferata etc si sarbatoriti ziua lui. La multi ani fericiti tatalui tau!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O iconiţă de argint sau cel puţin argintată! La mulţi ani şi din partea noastră!

| unknownn a răspuns:

Pai daca nu poarta ceas de mana ar trebui sa-i iei sa poartehappy

| timeea7 a răspuns:

Ii poti lua o cana cu ''cel mai bun tata din lume''..sau ceva de genu.:*

| giulia224 a răspuns:

Ii poti lua u puzzle personalizat sau daca fumeaa o bricheta tot personalizata :*