| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa-mi dati si mie o idee despre ce as putea sa ii cumpar tatalui vitreg al prietenului meu.Ma gandeam la o cravata,dar nu poarta! un fular? nu poarta! ceas? nu poarta! Seturi de after shave, geluri de dus etc i-am cam dus 2 ani la rand si parca mi-e aiurea si al 3-lea.Camasi,pulovere ( nu stiu masura, e putin plinut ) Ce alte idei aveti? ( si sa se incadreze intr-o suma decenta tinand cont ca nu e singurul membru care trebuie sa primeasca ceva si well si eu imi doresc o casa si o masina, dar...) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Ii poti face un tricou personalizat cu textul "pentru cel mai bun socru"(te interesezi ce marime poarta la tricou), bratara, lant.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O carte sau mai multe.