| MysteryXD a întrebat:

Hei prieteni!
O intrebare pentru ieseni!
In Palas Mall este vreun magazin de arte plastice sau ceva de genul? Si pe unde se gaseste daca da!
Si...
Tot in mall se gasesc opistoale cu lipici fierbinte? Daca da in ce magazin?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Vl4dimir a răspuns:

Nu este in Palas Mall, dar este pe strada cu Catedrala Mitropolitana. Cum mergi pe strada, de ai bisericile pe stanga si palatul Roznoveanu pe dreapta, magazinul de arta este pe stanga. Si lipici fierbinte, de fapt plastic topit poti gasi la Penny Market, la Kaufland, la Carrefour sau la magazine de bricolaj.

| MysteryXD explică (pentru Vl4dimir):

Iti multumesc foarte mult! Si inca o intrebare daca vrei, bineinteles ca sa-mi raspunzi: Este departe acest loc fata de Palas?