| GeooSykes a întrebat:

Am comandat un colet de pe ocazii si vreau sa stiu in cat timp poate fi livrat prin posta romana

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

In cazul in care ati incheiat o tranzactie prin intermediul site-ului Okazii.ro, pentru a afla mai multe detalii in legatura cu modul si timpul de livrare al produsului, este necesar sa luati legatura cu vanzatorul. El este cel care va trimite produsul si va poate oferi toate aceste informatii pe care le solicitati. Gasiti datele acestuia in sectiunea "Activitate", subsectiunea "Produse cumparate/castigate".

De asemenea, termenul de livrare pentru produsul achizitionat este specificat si in cadrul sectiunii "Modalitati de livrare si plata" din pagina vanzarii corespunzatoare.

Pentru orice intrebari, nelamuriri sau informatii suplimentare legate de activitatea dumenavoastra de pe Okazii.ro, nu ezitati sa-i contactati pe colegii mei din echipa Asistenta Clienti Okazii.ro, pe e-mail la suport@okazii.ro sau telefonic la 0374.652.944 (0374. OKAZII), de luni pana sambata, intre orele 9.00 -21.00.

O zi placuta,
Okazii.ro

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

2-5 zile lucratoare de la expediere.

Răspuns utilizator avertizat
| Zagon_Danny_1996 a răspuns:

In mod normal scrie, dar acel lucru il scrie vanzatorul.
Iti vine cam in maxim o 6 zile lucratoare (adica excluzand sambata duminica), dar trebuie sa iti vina o foaie prin posta care sa confirme ca ti-a ajuns coletul si oficiul postal de la care trebuie sa ridici coletul.
Mie mi-a venit in 4 zile.
Sper ca ti-am fost de folos