| faranume99972 a întrebat:

Hei TPU ^_^! Am o intrebare.....Cand imi comand ceva de pe internet (ex: produse de machiaj, haine, inaltaminte etc.), cand imi vine cimanda platesc curierului bani pentru comanda, sau trebuie sa achit plata altundeva? Ajutati-ma!
P.S. Dau funda! happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Daca nu stii de unde sa iti comanzi produse de machiaj la cele mai accesibile preturi iti recomand eu un site: https://kupoane.ro/store/notino/. Tot aici vei gasi si un cod transport gratuit notino dar si multe alte coduri de reducere.