| Morariu_Andreas_1995 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare de unde pot cumpara un cutit (de jucarie) karambit in viata reala... site romanesc daca se poate

3 răspunsuri:
| TDGAMING a răspuns:

Daca te referi la cele de pe cs go, nu cred ca exista site in Romania. Este unul in Germania si nu de jucarie (taie). Daca gasesti si in Romania inseamna ca nu am cautat eu bine. Bafta la cautat! Site Germania: http://stores.ebay.de/......S-/_i.html

| Grigore_Stefan_1990 a răspuns:

Da, exista si in Romania. Site-ul este www.karambit.ro si gasesti aceleasi modele ca in afara, dar mai ieftine si automat cu livrare mai rapida.

| Mihalca_Eusebiu-Laurian_1973 a răspuns:

Poti lua de pe karambit.ro la preturi unpic scumpe dar fara lame taioase