| Αγάπη a întrebat:

Hei TPU, as vrea si eu sa stiu daca este cineva pe aici care mai are revistele Jetix ( eventual cu tot cu postere ) si este disponibil sa le vanda ( dar nu cu mai mult descat pretul original ), pentru ca as vrea sa cumpar cateva.
Daca aveti reviste si vreti sa le vindeti sa imi spuneti ce numere aveti si o sa va contactez eu.
P.S - ar fi de preferat sa fiti din Bucuresti.

5 răspunsuri:
| kazekage a răspuns:

Am eu vreo 5 dar sunt vechi si putin deteriorate

| Αγάπη explică (pentru kazekage):

Ce numere sunt, adica ce an si ce luna?

| kazekage a răspuns (pentru Αγάπη):

1 2 3 5 6 7 8 9 10 12 din 2008

| Αγάπη explică (pentru kazekage):

Ok, pai numerele 7, 9, 10 si 12 le am si eu deci le vreau pe restul ( 1, 2, 3, 5, 6,8 ). Si vreau sa stiu cum facem ca sa mi-le dai si cam cat vrei pe ele.

| kazekage a răspuns (pentru Αγάπη):

20 lei pentru toate