| ionutboxx a întrebat:

Hei TPU caut caine ciobanesc german pui de vanzare un pret nu prea exagerat nu-s milionar

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un ciobanesc german rasa pura in adevaratul sens al cuvantului trebuie sa fi dispus sa scoti din buzunar 250 de euro si vei primi si peidgree.

Indivizii aia care scriu,, vand ciobanesc german rasa pura fara pedigree'' sunt,, tepari'' fiindca un caine nu are cum sa fie rasa pura cat timp nu are pedigree, chiar daca arata exact ca un caine lup el daca are ca bunic un maidanez nu mai face parte din rasa,, caine lup pure blood'' si o sa fie doar un metis al acestuia.

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

De ce nu te duci la un adapost de animele? E gratuit, iar toti cateii aceia sunt omorati daca nu sunt adoptati in 3 saptamani! Faci o fapta buna, economisesti niste bani si ai sanse mari sa gasesti si catei de rasa.