| AndraaaN a întrebat:

Hei TPUbig grin stie cineva vreun magazin in Craiova de unde pot cumpara cd-ul BANGERZ de la Miley Cyrus? daca nu, macar un site de unde pot cumpara cd-ul si poate venii pana pe 10 ianuarie!sad help pleaseeeeesad este ziua celei mai bune prietene si a nevoie de cd URGENT! (am incercat pe mercador si pe tocmai.ro straight face )
funda:*

1 răspuns:
| andreeadaiana2000 a răspuns:

De pe carturesti poti de acolo imi comand eu cd-uri cu muzica sau la un magazin specializat cu cd-uri si dvd-uri.