| TheBigWolf a întrebat:

Hei TPU :D vreau sa comand una din astea de pe ebay(contul unui prieten) http://www.ebay.com/......0793008399 acolo scrie free shipping si pretul este de 12, 45 $, vreau sa stiu daca in momentul in care ajunge in port prin ce mijloc de livrare ajunge acasa? si mai trebuie sa mai platesc taxe ceva? va rog mult sa imi raspundeti!

1 răspuns:
| tony00best a răspuns:

Pe langa pret mai trebuie sa platesti taxe de transport. Si sa stii ca ajunge ori prin posta ori prin curier rapid.