| Yuuuki a întrebat:

Hei TPU.Din ce mall(Bucuresti) pot sa gasesc placute militare cu lant ca acestea?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| RebeMJJ a răspuns:

Buna! Aceste lanturi se cheama ''dog-tags''... Eu nu sunt din Bucuresti dar stiu de unde poti face rost. De la New Yorker, C&A sau de pe net. Eu am unul si l-am luat de pe net. Scrii dog tag urmat de modelul pe care il vrei pe Google... Sunt si pe Okazii etc. Sper sa gasesti modelul dorit. Fundita?hee hee

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

E un dog tag. Şi găseşti peste tot, nu numai în mall, sigur găseşti şi într-un magazin cu bijuterii.

| Munteanu_Cristian_1975 a răspuns:

In complexul unde este eMAG in Crangasi este magazinul care le fac pe loc, la etaj, urci pe scara de la Depanero