| Biia486eueu a întrebat:

Mi-am propus sa cumpar un telefon nou. Dar am niste criterii dupa care trebuie sa ma iau:
Camera secundara, principala de 3/4 mpx, android (nu conteaza de care, poate fi si gingerbread), slim, si diagonala nu conteaza. Important este si pretul, pana in 5 milioane. Preferabil Samsung (nu neaparat) Acum stiu ca o sa-mi ziceti "exista google" dar am cautat o gramada si n-am gasit, asa ca acum apelez la TPU. Daca stiti asa un telefon, spuneti-mi va rog. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BezeaToxica a răspuns:

Salut! Samsung Galaxy Young as zice eu, dar sunt ceva mai multe pe la 600 lei(fame...)

1 răspuns:
| BezeaToxica a răspuns:

Sau Lg optimus l4!