| UnicornFlavored a întrebat:

Unde gasesc haine si acesorri punk-rock-scene in Iasi.? (chestii colorate, cu imprimeurile alea nebune si culori aprinse, poate si tricouri cu trupe rock)
p.s.: Stiu ca nu e momentul sa intreb asta, dar iarna, a gasit cineva CombatBoots? Daca da, unde? Atentie, sunt din Iasi. Mersi si

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Incearca in Iulius Mall. On line este OK bestial.ro si pentru accesorii http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Trupe rock..Am vazut in Palas si cred ca gasesti si in Iulius la Pull and Bear, maiouri/tricouri cu The Beatles. Iar din Zara eu mi-am luat un tricou cu un craniu. aici ai mai multe modele:
http://www.zara.com/......4/T-shirts
Accesorii mai rock gasesti in Meli Melo si in Pull & Bear am vazut niste inele duble cu cruci.
Bafta la cautat!

| kitty00 a răspuns:

Buna! eu am vazut in mall,unde este si cinema city, un magazin la nu mai stiu ce etajlaughing si vindea o fata tot cu look-ul rock, avea parul albastru :X:X:X, da in fine laughing. Acolo gasesti, dar la etajul 1 sau 2 era...nu mai tin minte. Apropo tu cati ani ai
?

| UnicornFlavored explică (pentru kitty00):

Zici tu? am sa ma duc în Mall sa caut fata cu par albastru.laughing. de ce te interesează de vârsta?

| kitty00 a răspuns (pentru UnicornFlavored):

laughing caut-o laughing nu acum pe bune straight face lasa, nu mai conteaza.

| megamix112 a răspuns:

Intra pe bestial.ro si comanda de acolo cu inca cineva si impartiti costul transportului.Gasesti mai multe chestii ca in mall.