| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu in ce sa ma imbrac de 8 martie...Ajutati-ma! Vreau mai multe variante, va rog puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| meawyyy a răspuns:

Hey
incearca lookul asta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
sper sa iti fi fost de folos
astept funda :*

4 răspunsuri:
| CatalinaKaty a răspuns:

De 8 martie, eu prefer sa ma imbrac in mov, imi aminteste da zambilele colorate, happy

| DianaBriscan a răspuns:

Vezi cu ce iti sta mai bine, incearca mai multe combinati! Sper ca te-am ajutat!

| ilincaa a răspuns:

Te poti imbraca cu o camasa alba, un blazer bleu-marin inchis ( sau rosu/negru/violet inchis ) si niste jeansi mulati dar mai largi jos, cu tocuri inalte desigur sau daca optezi pentru un look mai elegant dar si relaxant poti pune o fusta-mini de piele neagra cu un top mulat preferabil de culoare nud bagat in fusta si niste botine. Sper ca ti-am dat niste idei!

| Pisicutzaaaa a răspuns (pentru ilincaa):

Multumesc aleg a 2 a varianta, chiar asa ma voi imbraca...multumes de indee, m-a ajutat mult.Imi pare rau ca nu iti pot da fundita sad ca am dat-o cuiva.