| anonim_4396 a întrebat:

in martie vine majoratul surorii mele si nu stiu cu ce sa ma imbrac; m-am gandit, si vreau sa va stiu si voua parerile, sa port o rochita? sau cu ce imi sugerati sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| ecristinamc a răspuns:

Eu zic o rochita simpla gen asta.
Sgur vei face furori.

Va fi undvea inauntru zic eu deci se merita sa fii eleganta!

Poate agati ceva;):X

Deci uite:
http://www.elady.ro/......chet-midi/
sau aici
http://shoricika.blogspot.com/2008/05/rochite-de-banchet-i.html

3 răspunsuri:
| andreea4ever a răspuns:

Rochita? Pe vremea asta? Nu!
Ce zici de niste blugi negrii si cizme de o alta culoare? Si o bluza de aceiasi culoare cu cizmele?

| Pitika_5185 a răspuns:

Majoritatea fetelor vor sa iasa in evidenta cu tinute destul de sexy.Eu as prefera niste blugi(daca se poate putin taiati pe ici pe colo), un tricou colorat cu sclipici si un bolero eventual.Ca incaltaminte tenesi.Doar vrei sa te simti confortabil nu? Sa poti sa dansezi cat vrei nu sa te fatai putin pe tocurilaughing Bafta si distractie placuta!:*

| Gabriela_2162 a răspuns:

Poti purta o rochita frumoasa strimta, sa fie pana sub fund, colanti, si cizme cu toc dar sa se potriveasca toate