| InnocentSίn a întrebat:

Peste o saptamana e ziua de nastere a unei prietene foarte bune si nu am nicio idee ce i-as putea cumpara..Precizez ca face 16ani, nu are o pasiune sau un hobby anume. Daca aveti vreo idee sau stiti vreun site unde pot gasi cadouri dragute ar fi minunat! :3 Ofer fundita celei mai bune idei! happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Depinde de bugetul pe care il ai.
Ii poti lua un un lantisor cu o inimioara care se desface in doua si jumatate sa ramana la tine.
O bratara cu numele ei/o rama cu o poza impreuna/un parfum/un plus.
O zi buna sa aihappy

4 răspunsuri:
| smart01 a răspuns:

Salut.Daca nu stii sa aiba vreo preferinta anume prietena ta, alege niste cadouri care sunt utile si care se potrivesc oricui:un tricou o bluza un hanorac etc. Uite aici au o multime de cadouri dragute si se livreaza si la conserva, daca vrei sa fie o surpriza: http://www.conserve.ro/

| onuticuta200312 a răspuns:

Un selfie stick sau o pereche de casti! Funda?

| Corinutza17 a răspuns:

Pai poti sa ii iei ceva gen un parfum sau daca vrei sa fie cv mai amuzant iai un set de lenjerie intima (sutien si bikyni ) ca doar sunteti prietene bune si acceptati orice... Sau daca nu iai ceva gen o bratara o sticka de bautura sau vezi tu... Poti sa ii faci un tablou cu o poza cu voi... O vei emotiona sigur... Funda?

| Stf001 a răspuns:

Haine huse te telefoane ( mancaree)