| AliLina2 a întrebat:

Hei TPU, stie cineva cat ma costa transportul unui colet de la Fan Courier? Greutatea este estimata la maxim doua kilograme..Coletul este trimis din Slatina,judetul Olt catre Muereasca, Ramnicu Valcea. judetul Valcea..Momentan am un telefon mai vechi si am intrat pe site-ul lor sa calculez taxa dar nu imi merge sa bifez optiunile..Va sunt recunoscator daca ma ajutati.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Te costa in jur de 30 lei transportul.

| ToANewUnderstanding a răspuns:

Undeva la 25 de lei. Asta in caz ca nu ai de primit ramburs.

| Saveluc a răspuns:

Salut. poti sa verifici aici https://www.fancourier.ro/estimare-cost/

| Florin_Adelin_1997 a răspuns:

Pretul este in functie si in functie de cerinte!
Daca vrei: Confirmare de Primire/daca faci un poem cu specificatiile coletului iti va creste pretul
Cu toate astea pretul este undeva la 22 de lei