| Panteraa a întrebat:

Stiti unde pot gasi pantofi valentino cu tinte, dar replici? Nu imi permite bugetul originali.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ti-ai lua daca nu-ti permiti? God, sunt extrem de penibile replicile si extrem de prost facute. Cu banii aia, cu care cumperi `brandu` pana la urma, iti iei niste pantofi calitativi din alta parte.

| Panteraa explică (pentru Adry05):

Mi-as lua pentru ca imi place modelul, nu de fite sau altceva.

| Adry05 a răspuns (pentru Panteraa):

Inteleg, dar se cam vad cand sunt fake-uri si vei fi privita destul de urat si nu stiu cat de confortabil o sa te mai simti totusi in niste pantaofi pentru care esti judecata. Sa nu mai zic ca probabil costa destul de mult si o sa ti se si rupa relativ repede pentru ca sunt facuti din cele mai ieftine materiale si lipiti superficial.
Dar daca tii neaparat, uite pe olx si la 150-200 lei
https://www.olx.ro/oferte/q-valentino-pantofi/