| PikaRawrr a întrebat:

Hei TPU.
Unde pot gasi genti de umar pentru scoala in bucuresti?
PS: genti nu ghiozdane.

6 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Buna,
Eu am luat cadou pentru nepoata mea de aici : http://www.modanet.ro/produse_Accesorii_wmv9.html

Este foarte incantata de gentuta. Succes la scoala :)

| MARRRRRYYA a răspuns:

Diverta gasesti niste super genti si e vreau nu sunt gen barbie si altele

| BoOoMbOnik a răspuns:

Plaza, afy palace cotroceni, sir, vitan, baneasa. oriunde. funda? te rog. mersi

| PikaRawrr explică:

Am cautat nicoleta.nu am gasit. ce crezi ca am facut vineri seara.

| PikaRawrr explică:

Uhm.la diverta sunt cam scumpe. Noroc cu pastele ca am mai primit niste banuti.batting eyelashes

| andrea_2949 a răspuns:

Diverta