| Alexa234G a întrebat:

Vreau si eu genti de umar si ghiozdane pentru scoala.

4 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Pai du-te la magazin si cumapara`ti. tongue
sau vrei sa ti`le trimitem noi prin posta? smug

| whispersinthedark a răspuns:

Si eu sunt in cautare.Dar nu prea gasesc, un model ar fi asta : http://www.clubafaceri.ro/47944/ghiozdan-pigna-tineri-c-1710108.html, dar cred ca o sa i`au pana la urma unul simplu negru si`l ''decorez'' cu niste insigne sau ceva de genul asta :) Fundda?

| Alexa234G explică:

Vreau site'uri nu sa'mi trimiti tu prin posta.
Daca ai de comentat mai bine nu raspunzi din pacate e plin TPU de copchii de astia ca tine.

| Alexa234G explică:

Multumesc @whispersinthedark dar acela este ghiozdan pentru baieti [ are fratele meu] si eu caut ghiozdane/genti de fete.
Insa multumesc pentru ca ai raspuns la aceasta intrebare.