| IoanaSorina a întrebat:

Heii! :* Am cumparat azi un lac Neon Verde, si nu straluceste. Nu stiti de ce? puppy dog eyes E doar culoarea.

FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa se "incarce" prima data si apoi straluceste, insa doar la lumina UV! Nu la intunericul din casa ci la lampi uv cum sunt de exemplu in cluburi.

| IoanaSorina explică (pentru BiuL):

Aaa, multumesc :*

| BiuL a răspuns (pentru IoanaSorina):

Cu placere :*

3 răspunsuri:
| rexiomaria a răspuns:

Pentru-ca nu are luciu, nu stiu cum sa spun sa intelegi...e greu de explicat e din cauza ca n-are multe lichide.Mai simplu nu pot explica, dar po-ti detalia?