| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

Ma certam cu o prietena despre niste oje.Nu-i asa ca sunt si oje cu neon? Adica,ojele cu neon sunt ca si un lac si la intuneric stralucesc, dar sunt si oje de culoarea neonului.Si i-am zis ca mi-am cumparat o oja cu neon si ea a zis ca sunt oje de culoarea neonului, nu oje cu neon! Dar sunt de amandoua feluri.Voi ce credeti? E cam coplicata intrebarea...

4 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Exista oje de culoarea neonului dar cu care nu se intampla nimic in intuneric si oja fosforescenta, cele de care zici tu ca sunt cu neon dar nu sunt.big grin

| Fartie a răspuns:

Sunt baiat dar am dat un search rapid pe google. Nu sunt oje cu neon :P sunt oje fluorescente. http://glowmania.ro/......ta-uv.html FUNDA?

| BantuletzRevine a răspuns:

Halu! Da exista dar nu este precum lacul de unghii happy este pur si simplu o oja. dar avand continutul toxic iti mananca din vitaminele unghii mai repede decat o oja obisnuita straight face dar e pacat ca mie imi place mult culoarea neon la o oja.winking

| BantuletzRevine a răspuns:

Nu exista o oja cu NEON o.o! ci de culoarea neonului. happy are dreptate prietena ta happy