| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Cine imi da si mie niste idei de moda?! deci as vrea sa stiu niste idei de haine si coafuri...cum sa ma imbrac de craciun si de anul ou [de anul nou ceva mai special doarece pe 3 ianuarie e ziua mea] in fine nu prea conteaza asta. dar am mare nevoie de niste idei. fundita la cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Madaba005 a răspuns:

Na-m indei dar si tati este nascut pe 3 ianuarielaughing)))) si nu stiu ce sa-i cumpar de ziua luilaughing)