| FakeSmiley a întrebat:

Heii TPU
Sunt in pana de idei pentru cadoul de Craciun! Nu stiu ce sa ii iau iubitului meu... Pe scurt el nu poarta ceas, bartari, lant. Eu nu vreau sa-i fac o cana personalizata, perna, iar haine sa-i cumpar e sec, nu vreau. El este cu pc-ul si cu ps4, asa ca idee poate va inspira ceva. As vrea ceva de care sa se si foloseasca, dar in acelasi timp sa il si emotionez, sau macar una din 2, nu am idee. Astept cat mai multe pareri!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cumpara-i un joc pentru ps sau pentru pc.

| Razvan681 a răspuns:

Cumpără-i un joc pe care îl vrea demult... Și eventual ceva ce intră în categoria gamingului...