| denisaijd a întrebat:

Heii! Fetele, voi ce va luati pentru la scoala? Ma refer la haine

11 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Pai o sa imi iau blugi, tricouri, camasi, bluzite, geaca, balerini, tenesithinking
Asta pentru toamna.
Pentru iarna nu m-am gandit.
Sper ca te-am ajutat!

| Duucu a răspuns:

Chiloți tanga.

| comsacodrut a răspuns:

Blugi, tricouri, camasi, bluzite, geaca, balerini, tenesithinking

| Andiiii a răspuns:

O geantă Louis Vuitton, să se vadă valoarea.

| vasiyo a răspuns:

DEpinde de buuget.

| KiduuxD a răspuns:

Păi blugi, tricouri,teneși,poate balerini, pulover, bustiere laughing), chiloți rolling on the floor)))), geacă, cizmulițe, bluzițe.

| Alice789 a răspuns:

Depinde de buget, stil...eu personal o sa-mi cumpar niste tricouri, si camasi, o fusta si niste blugi. Decat sa iti cumperi haine pentru fiecare anotimp, propun layeringul: de exemplu iarna, i loc sa porti pantaloni grosi un pulovar si o geaca groasa, poti purta blugii tai preferati cu ciorapi pe dedesubt, un maieu, apoi o camasa, apoi un pulovar nu foarte gros, apoi un palton si un fular.par foarte multe lucruri, dar straturile vor face sa iti fie ai cald iar daca intri undeva le poti da jos, astfel incat sa nu iti fie prea cald sau prea frig niciodata, si este si mai convenabil.

| AndreiBossul1998 a răspuns:

Ma imbrac cat mai sexy ca sa imi pune profii note mari, unii imi zic asa pe fata ca vor sa mi-o traga.

| rasu a răspuns:

Colanti din aia ce trebuie scosi din c** o zi intreaga

| danaa96 a răspuns:

Depinde de bugetul pe care o sa mi-l aloce ai mei big grin

| LittleHope a răspuns:

Treninguri,adidasi,blugi,egari,tricouri,camesi daca porti si hanoracuri sau vestute. Sper ca te-am ajutat! happy