| WhiteWings a întrebat:

Fetelor ce haine de scoala va luati pentru toamna aceasta? ma refer la modele

Răspuns Câştigător
| Aries90 a răspuns:

Si ca modele depinde, fiecare cu ce ii sta bine. big grin

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Balerini, blugi, camasa, pantaloni negri... chiloti, maieuri... laughing trening, adidasi... si pe langa toate astea nu uita sutienulwinking

| Aries90 a răspuns:

thinking Tenisi, pantofi cu toc, camasi, blugi, niste jachete si lenjerie. laughing

| Lalalo a răspuns:

...Saluthappy. Poi eu mi-am luat 3 perechi de blugi de la Kenvello, 2 perechi de shuzi unii Es si unii Globewinking...multe hanoracewinking si bluze si a da o gheaca alba de blugi k in rest am multehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smechere!