| Lungu_Catalina_2002 a întrebat:

Heii joi e ziua de nastere a mamei mele, face 35 de ani. Ce as puteasa ii cumpar?

3 răspunsuri:
| Kyttynna a răspuns:

La multi ani mamei!
Cadoul depinde de buget. Daca stii ca isi doreste ceva anume ai merge la sigur.
Pentru buget mare ar merge: o vacanta intr-o tara, oras, sejur, sau o iesire cu familia si prietenii la un restaurant mai select.
Pentru un buget mediu: un buchet cu 35 de flori dintre cele preferate de ea, o bijuterie din aur recomandat lantisor cu pendativ.
Pentru buget redus poti merge pe chestii sentimentale: un album foto personalizat cu familia si prietenii(eventual ca o evolutie pe ani), un aparat electrocasnic care sa ii usureze munca in bucatarie sau in casa.

| consilier28 a răspuns:

O floare...si scris pe o felicitare ce inseamna ea pentru tine. Nici o mama nu se bucura la cadouri de la copii ei, arata-i odar ca a facut o treaba buna.

| Violleta2022 a răspuns:

La Multi Ani mamei tale!
Cumpara-i 1 floare frumoasa, care stii ca-i place!
Asa faceau copii mei, ca nu aveau bani de cadouri, iar cat era mici imi aduceau flori de la noi din gradina, mai tarziu...cumparau cate 1 floare. Mama stie ca este apreciata si iubita cand primeste ceva micut-micut de la copilul ei, chiar daca nu este un ditamai buchetul de flori, ci doar una singura.