| ZuZumonster a întrebat:

Ce sa ii cumpar mamei mele de ziua ei de nastere?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Pai gandeste-te la ceva care i-ar lipsi. Cumpara-i ceva care ar putea sa foloseasca acel cadou.
Daca ii place sa gateasca i-ai putea lua:
un set de vesele,un set de cescute,un set de pahare)

Daca ii place sa fie aranjata(orice femeie doreste sa fie aranjata) i-ai putea lua:
-un parfum,o trusa pentru unghii,o esarfa,o crema, o trusa de cosmetice, o geanta

Ii poti face un mic dejun si pe masa un buchet de flori.

Sa stii ca orice i-ai lua sunt sigura ca mama ta s-ar bucura mult, pana la urma gestul conteaza.
Pa, pa! kiss

5 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Un buchet de flori!

| alexanonimu a răspuns:

Un striper s.ar bucura enormmmmmmsmugsmug

| DeFaq a răspuns:

Ce`i place ei..mamei mele ii place ciocolata, bijuteriile, ursuleti de blush etc etc..bye!

| Cristinell90 a răspuns:

Cumpara-i ceva practic care sa-l foloseasca zi de zi de asemenea sa-ti petreci timpul cu ea si sa o ajuti intr-ale casei si sa-i zici ca o iubesti zic eu ca e cel mai frumos cadou. Orice i-ai lua nu coneaza atat de mult pe cat gestul pe care il faci.

| AliceAdina13 a răspuns:

Ii poti cumpara cosmetice, imbracaminte, un portofel, o floare cu o felicitare.