| anonim_4396 a întrebat:

Ce să-i cumpăr mamei mele de ziua ei?

15 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Un răspuns tâmpit de la un utilizator idiot raised eyebrows
Asta să-i cumperi tu mamei tale.
Câtă nesimțire...

| Trynda a răspuns:

Flori si o bratara.

| EaEmma a răspuns:

O bijuterie

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Depinde de ceea ce ii place ei. poti sa ii cumperi o floare si o felicitare sau un ursulet sau o bluza, eu i-as face un tablou cu mine si cu ea personalizata, dar orice i-ai da eu cred ca o sa aprecieze pentru ca este de la tine si in general gestul conteaza asta arata cat de mult ti la ea si ca te-ai gandit sa ii faci o surpriza de ziua ei

| Cristian0884df11 a răspuns:

Anonim Un dildau sa-i pui la mama ta in cap de ziua eilaughing hehe acum suntem chitlaughing

| Valentyna290497 a răspuns:

-Confectioneaza ceva, sau dai ceva sa ii aduca aminte de anumite clipe din viata voastra! Important e sa ii oferi din suflet!

| qwqwwwq a răspuns:

Nu trebuie sa ii cumperi ceva! Trebuie sa ii faci un cadou, adica sa il confectionezi tu! Asa se va bucura mai mult! poti sa ii faci ceva din origami! Poti sa intri pe ''origami club''! Mult noroc!

| Alecsandra95 a răspuns:

Un parfum, o bijuterie, un ceas, o poseta, un buchet de flori + o felicitare in care sa ii marturisesti cat de mult o iubesti si in care sa-i multumesti pentru ce a facut ea pentru tine. happy

| Ana0Maria a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri...cati ani implineste, atatia trandafiri +1! Este un geeest super!

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Un parfum, o poseta. Pe langa astea cel mai bun lucru ar fi sa ii spui cat de mult o iubesti.

| lotus21 a răspuns:

Femeilor le plac florile sau gentile micute. dar te sfatuiesc sa ii faci o declaratie la radio pe langa cadoul pe care il vei alege

| adych a răspuns:

Eu zic ca cel mai frumos cadou e unul facut de manutele tale in care sa pui toata dragostea si recunostinta ta fata de mama ta, iar apoi o sarutare si o imbratisare. Nu cred ca o va bucura ceva mai mult de atat.

| biutza1997 a răspuns:

Un buchet frumos de flori o felicitare si un bibelou cu un ingeras frumos puppy dog eyes sper ca te-am ajutat funda? puppy dog eyes

| AlexaEly97 a răspuns:

Un simplu,, la multi ani'' si un,, te iubesc'' si o felicitare facuta de tine sunt cel mai frumos cadou, lucruri precum parfumuri, haine, bijuteri nu o fac fericita.

| RoXxYkA a răspuns:

O floare happy