| Brittanie a întrebat:

O sa vin ziua mamei mele ce sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Depinde de personalitatea mamei tale (tu sti mai bine ce i-ar placea). Aici eu iti dau cateva idei:
-o carte
-un parfum
-o esarfa sau un accesoriu
-o felicitare
-un buchet frumos de flori
-un articol vestimentar daca ii sti marimea
-o bijuterie (daca dispui de un buget mai mare)
-daca are vreun hobby (cum ar fi florile-ii poti cumpara un set de unelte pentru gradinarit)
-un cd cu muzica ei favorita
-o iesire cu toata familia la film
Daca vrei te poti "alia" cu fratele/sora/tatal/bunicul/bunica etc. sa puneti fiecare bani si sa ii luati ceva mai scump sau poate chiar sa ii faceti cadou o zi la spa.
Bafta!winking

11 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
In primul rand, un buchet de flori. dupa ai putea sa ii cumperi:un parfum, o geaca/bluza sau ceva ce stii tu ca isi doreste ea mult.
Succes!

| mona a răspuns:

Un buchet de trandafiri sau crini imperiali

| Blackwoman27 a răspuns:

Un buchet de trandafiri,flori, ce vrei tu.Un parfum, o felicitare love struck. Pupici! :*:*:*

| alexutza1183 a răspuns:

Bun deci vad pe aici flori, parfumuri si de toate...
Eu as zice sa ii faci un tort de ziua ei (ar fi bine sa mearga la munca in acea zi) ca sa ai timp...se va bucura mult de gestul tau pentru ca nu este ceva material este ceva facut din suflet...
Ai putea sa ii faci si o prezentare powe-point cu poze cu tine,cu ea,cu tatal tau, de s-au casatorit ei daca ai, poze vechi si recente sa isi aduca aminte de clipele frumoase pe care le-ati petrecut impreuna...Si sa nu fie doar poze poti sa scrii in acea prezentare ce simti tu pentru ea...tot ce iti vine in minte,lucruri pe care nu i le zici in fiecare zi, multumeste-i ca exista
Cred ca e o idee destul de originala deoarece nu multa lume face astfel de cadouri
Sper ca ti-am dat o idee, succes si LA MULTI ANI mamei tale!

| Luissa123 a răspuns:

Un buchet frumos de flori si ceva emotionant e sa-i daruiesti ceva legat de trecutul ei o poza o diploma ceva de demult(faci tu rost cumva)

Răspuns utilizator avertizat
| andramaria73 a răspuns:

Presupun ca ar fi multumita si cu ceva facut din suflet

| strayforlove a răspuns:

In mod sigur trebuie sa ii cumperi un buchet frumos de flori, florile ei preferate ar fi si mai indicat deoarece va observa ca stii ce ii place si va aprecia. Pe langa flori, i-ai ceva ce stii ca i-ar placea, dar la un pret bun. Nu stiu ce buget ai pentru acest cadou. Eu i-as lua mamei mele un parfum care sa i se potriveasca sau o bratara frumoasa de argint. Sau poate chiar un lantisor cu medalion. Indiferent ce ii vei lua, sunt sigura ca va aprecia, insa nu ii poti da cadoul fara o felicitare frumoasa in care sa ii urezi la multi ani, sa ii spui ca o iubesti si eventual sa ii scrii ceva din sufletul tau. Sunt sigura ca astfel o vei impresiona si va sti cat de mult o iubesti si cat de mult insemni pentru ea! Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?:*

| XxAlexandruxX a răspuns:

Tu esti cadoul ei!

| RoseOfTheFire a răspuns:

Pai ii poti cumpara un parfum mai bun sau ceva de imbracat sau mai bine un bibelou de portelan ca asta ramane mereu sper ca te-am ajutathappy

| Alecsandri a răspuns:

Flori, sunt cel mai frumos cadou alaturi de tine.