| xCatastrophe a întrebat:

Marti este ziua mamei mele mele de nastere si nu stiu ce sa-i cumpar. Nu de make`up ca re multe de aste sau parfumuri. Are 38 de ani! big grin Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| d00ris a răspuns:

Si mama mea implineste tot 38 de ani si eu de obiceei ii cumpar ceva aranjament care sa se potriveasca bine cu camera in care vrea sa il puna. Daca ii cumperi aranjament incearca sa ii cauti unul mai unic.Ai mai putea sa mergi cu ea in oras la cumparaturi si sa vezi cam ce ii place si ar vrea sa isi cumpere.Depinde si cati ani ai, daca esti mai mica de 12 ani ti-as sugera sa ii faci tu ceva lucru manual : sa ii faci o felicitare sau ceva vaza sau buchet de flori (iei o hartie sau o vaza, pui tot felul de verdeata si adaugi niste flori colorate) Ii simplu.Foloseste-ti imaginatia! succes la facut cadoul perfect si la multi ani mamei tale. Sper ca ti-am fost de folos fundita?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, ii urez un calduros 'La Multi Ani' mamei tale :)
In al doilea rand, cred ca ea ar fi multumita cu orice cadou pe care i l-ai oferi.
Oricum, am cateva sugestii. Daca nu dispui de multi bani, poti sa ii ceri tatalui tau cativa, si sa ii cumperi mamei tale un ceas de mana, sau niste cercei de argint. Poti sa-i faci si tu ceva manual. De exemplu, eu de ziua mamei i-am luat un parfum, un colier simpatic, si am facut o inima din hartie roz (origami). Ai aici un link unde poti vedea cum sa faci o inima din origami http://www.youtube.com/watch?v=E_SWr2s_Iks

Sau poti sa-i ceri ajutorul tatalui sau bunicii tale. Poate ei stiu mai bine ce i-ar placea mamei tale cel mai mult.

Bafta multa :)

| Bijou a răspuns:

II poti lua o trusa pentru aroma spa, cu cea mai mare concentratie de saruri de la Marea Moarta, pe care o poate folosi dupa o zi obositoare http://forever-aloe-vera.eu/produs/527

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Un inel, bomboane, flori, un set de cesti, poate o bluza, camasa. sunt o gramada de cadouri. Poate iei niste flori cu ghiveci.

| briquette a răspuns:

Scoate-i o poza cu tine si cu ea sau cu tine, ambii parinti si fratele sau sora daca ai si inrameaz.o, eventual si o scrisoare in care sa ii spui cat de mult o iubesti (chiar daca stie asta deja). O sa ii placa! happy
sper ca te-am ajutat. :* si la multi ani mamei!big grin

| Ang3l_9673 a răspuns:

Poi ca pentru oric parinte copilul este cel mai mare cadou dar totusi ai putea sa ii iei o pereche de cercei sau un lantisor, o perna personalizata sau nu stiu, ceva care sa ii aminteasca de tine. ca fiuwinking

| Dudu_1836 a răspuns:

Sa ii zici ca o iubesti si un buchet de flori

| Dyenutza98 a răspuns:

O rama foto + o poza cu tine si cu mama ta si un buchet de trandafiri. Sper ca ti-am fost de folos fundita?big grin

| andreyutzu a răspuns:

Sper ca te va ajuta, iti spun ce i'am luat eu mamei, anul trecut.
- O cutie de bijuterii (10 lei)
- Un Djarum Cherry (filtru rosu smug ) (13 lei)
- O oglinda Argintie (Se asorta cu cutia de bijuterii rolling on the floor ) (6 lei)
- O rama foto + o poza cu mine si ea, pusa in acea rama. (15 lei rama + 1 leu poza)
- Un trandafir artificial (5 lei)
- Un rimel Mascara (22 lei)
Cred ca atat, sper ca nu am uitat ceva si sper ca te'am ajutat si in special gandeste-te la ce are nevoie! Vei gasi sigur ceva! Succes si sa-mi spui ce i-ai cumparat. happy

| feifei a răspuns:

Tabel pentru mese delicioase ei